Tuntikuvaukset ja viikko-ohjelma

VIIKKO-OHJELMA

 
 

MAANANTAI

17.15-18.00     Tanssillinen voimistelu 6-7v     Leena Heikkilä           Kurkelan koulu

18.00-19.00     Tanssillinen voimistelu 8-10v   Leena Heikkilä           Kurkelan koulu

17:15-18:00     Temppuparkour 5-7v,               Miia Podschivalow     Kalevan koulu

                         lisäryhmä

18.00-18.45     Temppuparkour 5-7v               Miia Podschivalow      Kalevan Koulu

18.45-19.45     Freegym 7-10v                        Miia Podschivalow      Kalevan Koulu

TIISTAI

16.00-17.00     Tanssillinen voimistelu  11-15v Leena Heikkilä          Jaakkolan koulu

17.00-18:00     Sporttikerho 6-11v                   Teemu Aaltolahti /      Jaakkolan koulu                                                                                                                  Juho Heinonen

                                                      *** UUTUUSTUNTI***

KESKIVIIKKO

16.30-18.00     Tanssillinen voimistelu 14-17v * Leena Heikkilä         Jaakkolan koulu

17.00-18.00     Minibicci 2011-2014 synt          Hanna Tikkanen        Lapilan koulu

17.00-17.45     Temppujumppa 3-4v                 Eveliina Ohtonen      Svenskbacka skola

17.45-18.30     Temppujumppa 5-6v                 Eveliina Ohtonen      Svenskbacka skola

17.30-18.30     JV Minivalmennus 2013-2014**                  Anna Arffman           Kalevan koulu

TORSTAI

16.30-18.00     Tanssillinen voimistelu 11-15v   Leena Heikkilä         Jaakkolan koulu

17.00-17.45     Ninjajumppa 3-5v                     Tarja Mahkonen         Nikkarin koulu

17.45-19.45     Oneida, Tanvo 14-17v              Tarja Mahkonen         Nikkarin koulu

PERJANTAI

17.00-17.45     Keijujumppa 3-4v                       Eveliina Ohtonen      Kalevan koulu

17.45-18.45     Keijujumppa 5-6v                       Evelina Ohtonen       Kalevan koulu

LAUANTAI

10.00-11.00     Satubaletti 4-6v                          Leena Heikkilä          Svenskbacka skola

SUNNUNTAI

10.00-11.00     Rope Skipping kouluikäisille       Mahkonen/Kröger     Sompion koulu

11.00-12.15     Oneida, Tanvo 14-17v                Tarja Mahkonen        Sompion koulu

14.30-15.15     Prinsessajumppa 3-5v                Jemina Nieminen     Kalevan koulu

15.15-16.15     Voimistelu 7-9v                           Jemina Nieminen     Kalevan koulu

16.15-17.15     Showtanssi kouluikäisille            Emilia Jakonen        Kalevan koulu

17.00-18.00     JV Minivalmennus 2013-2014      Anna Arffman          KNVn halli

17.15-18.00     Perheliikunta: Lapset 2-4v & vanhemmat Jakonen/Marstio   Kalevan koulu

 

*Kaikille avoin ryhmä jossa harjoitellaan lajiominaisuuksia

**Mahdollisuus treenata 2xviikossa

 

TUNTIKUVAUKSET TÄÄLLÄ

PDF-tiedostoKevät2019.pdf (297 kB)
Keravan voimistelijoiden lasten ja nuorten viikko-ohjelma kevät 2019