Viikko-ohjelma

Lapset ja nuoret kevät 2021

Kevätkauden aloitusajankohta on muuttunut koronavirustilanteesta johtuen: Lue lisää

Harjoituspaikat

MAANANTAI

16.30-17.55 Kurkelan kouluTanssillinen voimistelu 13-16v.Melissa Luotonen, Senja Laine
16.45-17.40   Kurkelan kouluTanssillinen voimistelu 6-8v.Vilja Luomi, Anni Lahti
17.55-18.55     Kurkelan kouluTanssillinen voimistelu 9-12v. Melissa Luotonen, Vilja Luomi, Emmi Laakkonen
16.45-17.45     Savion kouluMinibicci       2014-2016Camilla Bergström, Carla Vesto, Mira Taskinen, Nora Taskinen
17.15-17.55 Kalevan kouluTemppuparkour  5-7v.Touko Pylkkänen, Nette Laaksonen, Otto Koskikallio
18-18.40 Kalevan kouluTemppuparkour 6-8v.Touko Pylkkänen, Nette Laaksonen, Otto Koskikallio
18.45-19.45 Kalevan kouluFreegym 8-11v. Touko Pylkkänen, Nette Laaksonen, Otto Koskikallio
TIISTAI

16-18 Jaakkolan kouluTanssillinen voimistelu 13-16v.  lisätreeniMelissa Luotonen, Senja Laine
17-19       Savion kouluNix Stara       2011-2012 syntyneet *Klaudia Leppäaho, Vilma Romppainen, Jenna Virtanen
18-19         Savion kouluLiana H           2007-2008 syntyneet *Senni Tanskanen
KESKIVIIKKO

17-17.45 Svenskbacka skola

HUOM! Pukuhuone 1

Temppujumppa 

3-5v.

Nette Laaksonen, Amon Kaukonen, Elina Pehkonen

17.45-18.30 Svenskbacka skola

HUOM!

Pukuhuone 2

Temppuparkour 5-7v.Nette Laaksonen, Amon Kaukonen, Elina Pehkonen
18-18.55 Kalevan kouluShowtanssi kouluikäisilleEmilia Jakonen
TORSTAI

16.30-17.30 Jaakkolan kouluTanssillinen voimistelu 9-12v. lisätreeniMelissa Luotonen, Vilja Luomi
17-19 Nikkarin kouluTanssillinen voimistelu 13-16v. lisätreeniSenja Laine, Melissa Luotonen
17-18     Savion kouluJV Minivalmennus 2015-2016Sanni Kärkkäinen
17-18     Savion kouluDiva Stara                 2013-2014 syntyneet *Jenna Virtanen
PERJANTAI

17-17.45 Kalevan kouluKeijujumppa 3-4v.Jenni Puttonen/Carla Vesto, Inka Laine
17.45-18.45 Kalevan kouluKeijujumppa 5-6v.Jenni Puttonen/Carla Vesto, Inka Laine
LAUANTAI

10-10.45 Ahjon kouluNinjajumppa        3-5v.Tarja Mahkonen, Siru Selin
SUNNUNTAI

15.45-16.30 Kalevan kouluPrinsessajumppa 3-5v.Anri Vesto, Iiris Jokela
16.30-17.15 Kalevan kouluPerheliikunta      1-3v. Emilia Jakonen
17.15-18 Kalevan kouluPerheliikunta      1-3v. ryhmä 2Emilia Jakonen
17-18     Savion kouluLux Stara                    2009-2010 syntyneet *Emilia Riiheläinen

*Avoin valmennusryhmä, josta lisätietoa täältä.

Avointen valmennusryhmien maksu määräytyvät kilpatoiminnan maksujen mukaan ja ne löytyvät täältä.